hakkımızda

Telis Bezi

Ulubaş Yalıtım bünyesindeki şirketimiz 1956 yılında İstanbul'da kurulmuş bir aile şirketidir. Başlangıçtan bu yana birincil hedefimiz% 100 müşteri memnuniyeti ve kalite güvencesine odaklanmaktır. Yıllar içinde Ulubaş, önemli ölçüde büyüdü ve inşaat malzemelerinin önde gelen tedarikçilerinden biri haline geldi. 90'lı yılların başından itibaren müteahhitlik işleriyle uğraşmaya başladık ve İstanbul'daki fabrikamızda galvaniz profil ve aksesuarları üretimine başladık. 2000'li yıllara geldiğimizde bu yolda bir başka kilometre taşı oldu. Ulubaş, iş alanını Avrupa, Orta Doğu ve Afrika Bölgeleri gibi dünyanın diğer bölgelerine genişletti. Bugün ULUBAŞ LTD, geniş ürün yelpazesiyle en kapsamlı tedarikçinizdir.

Telis Bezi

TELİS BEZİ

Telis Bezi'ne dair herşey

Misyonumuz

Türkiye başta olmak üzere, yurt içi ve dışındaki müşterilerine katma değeri yüksek, yenilikçi ve güvenilir ürün ve çözümler sunmak, Türkiye’nin inşaat sektöründe dışa bağımlılığını azaltıp, küresel hedeflerine marka bilinirliğini artırmak ve milli amacın gereklerini yerine getirmek için çalışıyoruz.

Vizyonumuz

İnşaat sektöründe paydaşları için yarattığı değerler ile sürdürülebilir büyümesini koruyan, rekabet gücü ile tercih edilen, güven duyulan, çevreye ve insana duyarlı bir inşaat malzemeleri tedarikci firması olmak.

Kalite Politikamız

Create multiple discussions to keep all relevant conversations
together, all in one place with Arado

Bize Ulaşın
//

En başından beri birincil hedefimiz %100 müşteri memnuniyeti ve kalite güvencesine odaklanmak.

Beton Soğutma

Son derece kaliteli Telis Bezleri

telisbeziulubas
telisbeziulubas
telisbeziulubas